• Sjajna predstava

I juniori Kiseljaka bili su uspješni na gostovanju kod Borca u Jelahu. Izabranici Marija Galića i peto kolo su ostali neporaženi. Kiseljačani su nadigrali domaćina u svim segmentima, te je upisana uvjerljiva pobjeda rezultatom 0-4.

David Miličević je u šestoj minuti doveo goste u vodstvo. Marcel Liješnić imao je priliku udvostručiti prednost Kiseljaka već u 15.minuti, ali bio je neprecizan s bijele točke. Dobra igra našeg tima naplaćena je dodatno u drugom poluvremenu.

Sjajni Miličević je u 55. i 75. minuti upotpunio hat-trick, i donio svom timu ogromnih 0-3.U 82.joker s klupe Ahmed Purišević postavlja konačnih 0-4.

Nakon pet kola Kiseljak ima 11 bodova.To je dovoljno za drugo mjesto na tablici, s jednim bodom zaostatka za Romarijem, koji sutra igra svoju utakmicu protiv TOŠK-a. Iznenađenje kola priredila je Krivaja, koja je sa 4-2 pobijedila NK Vis Simm Bau.

U narednom kolu u Kiseljaku gostuje Vitez.