• Pao Borac

kadeti Slavlje

Kadeti Kiseljaka upisali su četvrtu uzastopnu pobjedu ! Pao je Borac u Jelahu rezultatom 1-3. Pobjeda će dodatno podići samopouzdanje, i približiti Kiseljak vodećem NK Vis Simm Bau, koji je danas remizirao s Krivajom.

Zanimljivo, samo oko minut i pol na cijelom susretu na snazi je bio neriješen rezultat. Kiseljak je poveo iz svog prvog napada. Dorijan Drljepan donio je vodstvo svom timu.

U petoj minuti Borac je izjednačio preko Starčevića. Ali slavlje gostiju potrajalo tek minut, jer je Kiseljak uskoro pogotkom Marina Frankovića vratio vodstvo. U 33.minuti Drljepan je svojim drugim pogotkom povećao rezultat na 1-3.

Malo tko je vjerovao da će ovo biti i konačan rezultat, no na kraju je tako i ostalo. Bilo je prilika i u drugom dijelu, a Kiseljak je sigurno čuvao svoju prednost.

Na tablici prvi je NK Vis Simm Bau sa 13 bodova, slijedi tercet klubova sa po 11 bodova, a to su Kiseljak, Travnik i Čelik.Može im se priključiti i Iskra, koja sutra igra protiv Žepča.

Naredno , šesto kolo, igra se za vikend, a Kiseljak dočekuje NK Vitez.