• 4.kolo

Kadeti i juniori odigrali su danas svoje utakmice 4.kola Omladinske lige Centar B. Gostovala je bugojanska Iskra, koja je u obje kategorije prvi vrhu prvenstvene ljestvice.

Obje utakmice bile su jako tvrde. Kiseljak je bio bolji protivnik, no i gosti su imali opasne prigode.

Kadeti su stigli do treće vezane pobjede, a otpor Iskre slomili su u drugom poluvremenu. Kapetan Marin Franković doveo je domaće u vodstvo u 56.minuti, a konačnih 2-0 postavio je Patrik Cvijanović.

Kiseljak : Sesar, Ivičević,Franjić,Franković (C),Drmać,Čelan, Dilber,Buzuk,Cvijanović,Mirčić(od 83.Tomić),Barišić

Žuti kartoni : Dilber i Franković

Juniori su i četvrto kolo ostali neporaženi. Završeno je 1-1. Gosti su poveli u 15.minuti autogolom Petra Markovića.U drugom dijelu Kiseljak je pritisnuo, kružilo se oko gola gostiju, no nisu uspijevali zabiti. U 80.minuti Marcel Liješnić konačno otključava gol gostiju i postiže pogodak za poravnanje. Do kraja je bilo šansi i za pobjedu, no ostalo je 1-1. Nakon četiri kola juniori imaju 10 bodova.

Kiseljak : Raguz, Antić,Perić,Čelan(od 46.Lončarević),Liješnić,Borović,Marković,Miličević,Šimić,Marošević(od 60.Purišević),Dujmović(od 86.Rajić) (K)

Žuti kartoni : Borović

Treneri Igor Antić i Mario Galić i ove sezone rade odličan posao na klupi omladinskih kategorija NK Kiseljak. Peto kolo igra se naredni vikend, a Kiseljak gostuje u Jelahu kod Borca.