× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Pripreme prekinute

kosarka lopta kos

Iz Hrvatskog košarkaškog kluba Široki izdali su službeno priopćenje nakon što su na COVID-19 ponovno testirani svi igrači i stručni stožer. -Obavještavamo službeno javnost da su svi igrači i stručni stožer našeg kluba, nakon što je jedan igrač bio pozitivan na test COVID-19 ponovno obavili testiranja. Nakon prikupljenih svih rezultata testiranja potvrđeno je da je ukupno 10 igrača pozitivno na COVID-19. Dio pozitivnih igrača ima blaže simptome i dobro se osjećaju, dok su ostali bez ikakvih simptoma. U novonastaloj situaciji klub je u dogovoru sa epidemiološkom službom ŽZH odlučio da svi testirani članovi HKK Široki budu u samoizolaciji.

-Za vrijeme trajanja ovih mjera naš klub je obustavio sve aktivnosti. Prolongiran je i početak priprema omladinskog pogona, a dvorana i prateće prostorije su sve temeljito dezinficirane, izjavio je predsjednik kluba Igor Jelčić koji je i sam uspješno prebolio corona virus, te je na posljednjem testiranju bio negativan. Klub je u stalnom kontaktu sa epidemiološkom službom i sukladno njihovim preporukama, ukoliko bude sve u redu treninzi će se nastaviti 29.kolovoza, o čemu ćemo blagovremeno obavijestiti javnost, istaknuto je u službenom priopćenju HKK Široki.

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sky cola
Ecos
  • Pripreme prekinute

kosarka lopta kos

Iz Hrvatskog košarkaškog kluba Široki izdali su službeno priopćenje nakon što su na COVID-19 ponovno testirani svi igrači i stručni stožer. -Obavještavamo službeno javnost da su svi igrači i stručni stožer našeg kluba, nakon što je jedan igrač bio pozitivan na test COVID-19 ponovno obavili testiranja. Nakon prikupljenih svih rezultata testiranja potvrđeno je da je ukupno 10 igrača pozitivno na COVID-19. Dio pozitivnih igrača ima blaže simptome i dobro se osjećaju, dok su ostali bez ikakvih simptoma. U novonastaloj situaciji klub je u dogovoru sa epidemiološkom službom ŽZH odlučio da svi testirani članovi HKK Široki budu u samoizolaciji.

-Za vrijeme trajanja ovih mjera naš klub je obustavio sve aktivnosti. Prolongiran je i početak priprema omladinskog pogona, a dvorana i prateće prostorije su sve temeljito dezinficirane, izjavio je predsjednik kluba Igor Jelčić koji je i sam uspješno prebolio corona virus, te je na posljednjem testiranju bio negativan. Klub je u stalnom kontaktu sa epidemiološkom službom i sukladno njihovim preporukama, ukoliko bude sve u redu treninzi će se nastaviti 29.kolovoza, o čemu ćemo blagovremeno obavijestiti javnost, istaknuto je u službenom priopćenju HKK Široki.

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.