• S Travnikom

Juniori NK Kiseljak podijelili su bodove s Travnikom u okviru prvog kola Omladinske lige Centar B. Kiseljačani su na stadionu Pirota odigrali 1-1.

Golovi su pali u posljednjih 10 minuta. Kapetan domaćih Harun Kesten u 80.minuti dovodi svoju momčad u vodstvo, a bod našoj momčadi donio je Marcel Liješnić u 83.minuti.

Kiseljak je nastupio u sastavu : Franković,Antić,Dujmović,Lončarević,Liješnić,Čelan,Marković,Šimić,Purišević,Marošević,Miličević. S klupe za pričuve ušli su Borović,Perić i Rajić. Kapetansku vrpcu nosio je Matej Dujmović.

S obzirom da se radi o jako teškom gostovanju, ovaj bod može biti izrazito poticajan. U narednom kolu na Stadionu hrvatskih branitelja gostuje Fortuna. To je prilika za prvu pobjedu u sezoni 2020/2021.