• Finale

Večeras završava malonogometni turnir u Lepenici. Za titulu se bore ekipe Ceste company i Mladež HDZ BiH Kiseljak, kao i prošle godine.

Ceste su do finala stigle bez borbe, jer se ekipa Pub Riverside nije pojavila. Povlačilo se dosta polemika oko ovog poteza, no zasigurno da momci iz Rivera imaju dobre i čvrste razloge, jer je riječ o ekipi koja nikad nije pravila probleme. Šteta što je publika ostala uskraćena za jedan dobar meč.

Revijalnu utakmicu odigrali su mališani iz Kreševa i Brnjaka, a Kreševljaci su na kraju slavili 2-1.

Drugo polufinale bilo je odlično. Ekipa Mladež HDZ BiH Kiseljak povela je 2-0, no Bojo metal se do poluvremena vratio i poravnao rezultat. Pred kraj susreta momentum je bio na strani Mladeži, koja je napadala i nizala prigode, no Bojo metal je promašio odličnu priliku minut prije kraja. Pristupilo se raspucavanju, u zadnjoj seriji igrač Mladeži je precizan, a igrač ekipe Bojo metal pogađa stativu i time je stvar bila riješena.

U 20 sati večeras se igra utakmica za treće mjesto. Umjesto ekipe Pub Riverside nastupit će ekipa Kreševo, koja je ispala od Rivera, te će ovako dobiti nagradu za dobre igre u Lepenici. S druge strane stoji ekipa Bojo metal.

U 21 sat igra se revijalna utakmica Plavih i Bijelih, za prerano preminulog Vlatka Musu Šapu i sve branitelje. Utakmica je prošle godine privukla velik broj publike i pobrala simpatije.

U 22 sata na rasporedu je repriza prošlogodišnjeg finala. Ceste su prošle godine bile uspješnije, a vidjet ćemo hoće li im Mladež HDZ BiH Kiseljak ove godine uzvratiti.

A kruna cijelog turnira, nakon dodjele nagrada, bit će nastup banda Apokalipso.