• Napokon počeo turnir

FOTO : ekipa Aspekt

Sinoć je počeo malonogometni turnir u Podastinju. Odigrane su tri utakmice i postignuti sljedeći rezultati :

Aspekt MNL - Sensu/Al Hana apoteke 2-0

Mlada ekipa Aspekta savladala je iskusne protivnike, no nije bilo lako. Kod rezultata 1-0, nominalni gosti imali su kazneni udarac i igrača više dvije minute , no nisu to uspjeli iskoristiti.

Lazo city - AP Brkić

Još jedna tvrda utakmica, po klizavom terenu, a ekipa AP Brkić se bolje snašla. I ekipa Lazo city imala je dobrih prilika, no nisu ih uspjeli pretvoriti u pogotke.

Samirče - Caffe Kula 8-3

Iako rezultat govori drugačije, i ova utakmica je bila neizvjesna. Veća prednost u korist ekipe iz Visokog dobivena je u posljednjih desetak minuta.

Večeras su na rasporedu nove tri utakmice.

20-00 Pivnica Kiseljak - Liten Sarajevo
Pivnica dolazi izdaleka, te će večeras odigrati dvije utakmice. Riječ je o ekipi koja u Podastinje dolazi iz Širokog Brijega. Ekipa nastupa po hercegovačkim turnirima, te ih ima nekoliko u svojoj vitrini. Po prvi put su u Podastinju, a kažu nam da žele otići daleko. S druge strane je ekipa Liten. Još jedna sjajna ekipa, koja diže turnire diljem Bosne i Hercegovine. Ekipu čini nekoliko prekaljenih futsalera. Bit će ovo fantastičan okršaj, a nadamo se da će teren biti suh kako bi obje ekipe pokazale šta znaju!

21-00 Hookah Lounge Magija Hadžići - Neimari Zenica
Ekipe koje dolaze iz Hadžića nikad nisu za podcijeniti, a tako je i ovaj put. Možda nisu u najužem krugu favorita, ali budite sigurni da se nitko protiv njih neće naigrati. Neradin,Šerbo i ekipa učinit će sve kako bi dogurali što dalje. I ekipa Neimari nastupa diljem BiH. Riječ je o ozbiljnom malonogometnom klubu iz Prve FBiH. Tko je pratio Prvu ligu, vidio je da je klub zreo i za Premijer ligu. Bit će i ovo sjajan ogled, a sitnice će odlučiti.

22-00 DDI Busovača - Pivnica Kiseljak
Ekipa DDI Busovača prije par dana već je osvojila jedan turnir. Napravili su sjajnu selekciju , Brkić,Šibčić,Ramić samo su neka od prezimena koja će se naći u zapisniku ove ekipe. Pivnica će imati samo sat odmora do druge utakmice, ali dečki kažu da su navikli na dvije utakmice po noći.