• Kukoč i Lovrić

Honved je osvajač mađarskog Kupa za sezonu 2019/2020. Honved je u finalnom susretu savladao Mezokovezd 2-1.

Đorđe Kamber doveo je Honved u vodstvo, a poravnao je Pekar. Kamber je svojim drugim pogotkom u 56.ponovo doveo svoju momčad u vodstvo, a to je bio i konačan rezultat.

Nije to bila neka ljepotica od utakmice, u drugom poluvremenu tek je jedan šut, baš taj Kambera, išao u okvir gola.

Pehar pobjednika Kupa tako su podigla i dva Hrvata, Ivan Lovrić i Tonći Kukoč. Lovrić je igrao cijeli susret, Kukoč je ostao na klupi za pričuve.S druge strane, dva igrača s bosanskohercegovačkim državljanstvom su imala svoje minute. Veznjak Beširović igrao je cijeli susret, a napadač Marin Jurina dobio je 15-ak minuta.