• Pao i Bayern

FOTO : HNTV/screenshot

Juniori Dinama napravili su sjajan uspjeh i ove sezone. Plasirali su se u četvrtfinale UEFA youth Lige prvaka!

U četvrtfinalu je protivnik bio veliki Bayern, i to u gostima.

Dinamo je odlično počeo. Već u drugoj minuti Krizmanić je pogodio za 0-1 na dodavanje Karrice. Upravo je Karrica u 28.minuti podebljao prednost zagrebačke momčadi, i činilo se da je četvrtfinale jako blizu. No, Bayern se nije predavao. Iako je Jovičević upozoravao na prekide, Bayern je nakon udarca iz kuta smanjio na 1-2, a strijelac je Dajaku.

U drugom dijelu Dinamo je bio bolji, imao dvije prigode za rješavanje susreta, ali nije zabio. I dogodilo se ono najgore. U 87.minuti Josipović je sjajno obranio udarac izvana, no lopta je vraćena u pet metara i Gvardiol ju je smjestio u svoju mrežu.

Na sreću, i drugu utakmicu zaredom Dinamovci su bili bolji u raspucavanju. Josipović je skinuo 2, gosti su jedan i promašili i nakon osam serija prošli dalje.Kod Dinama su bili precizni Godoy, Julardžija, Krizmanić, Gvardiol, Janković i Hrvoj, Šutalo je pucao preko gola, dok je Franjićev udarac obranio Schneller. Kod Bayerna zabili su Meier, Booth, Tillman, Cuni i Gunther, Josipović je obranio udarce Daniliucu i Rheinu, dok je Dajaku pucao preko gola.

U četvrtfinalu Modri igraju s Benficom, i sigurno imaju svoje šanse. Vrijedi spomenuti da je Dinamo imao dobru podršku s tribina.