Pripremna utakmica

 IMG 0401 Kopiraj

 

Rukometaši Kiseljaka večeras imaju posljednju provjeru pred nastavak sezone. Kiseljačani će odigrati prijateljsku utakmicu protiv ekipe RK Čelik Junior, a utakmica se igra u 19 sati u dvorani u Kiseljaku.

Iz našeg kluba ističu kako će ovo biti odlična provjera pred prvo kolo proljetnog dijela Rukometne lige Herceg-Bosne. Treninzi su bili dosta iscrpni, vrijedno se radilo i cilj je u drugom dijelu sezone biti još bolji.Nema značajnijih promjena u igračkom kadru.

Čelik junior nastupa u Prvoj ligi FBiH  , te zauzima peto mjesto.

RK Kiseljak u nedjelju gostuje kod RK Izviđač u Ljubuškom.

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Pripremna utakmica

 IMG 0401 Kopiraj

 

Rukometaši Kiseljaka večeras imaju posljednju provjeru pred nastavak sezone. Kiseljačani će odigrati prijateljsku utakmicu protiv ekipe RK Čelik Junior, a utakmica se igra u 19 sati u dvorani u Kiseljaku.

Iz našeg kluba ističu kako će ovo biti odlična provjera pred prvo kolo proljetnog dijela Rukometne lige Herceg-Bosne. Treninzi su bili dosta iscrpni, vrijedno se radilo i cilj je u drugom dijelu sezone biti još bolji.Nema značajnijih promjena u igračkom kadru.

Čelik junior nastupa u Prvoj ligi FBiH  , te zauzima peto mjesto.

RK Kiseljak u nedjelju gostuje kod RK Izviđač u Ljubuškom.

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17