• Finale sutra

FOTO : kutija-sibica.hr

U finalu seniorskog izdanja Kutije šibica igrat će ekipe Biberon Maraska i CB Dobermann.

Biberon je protiv ekipe Cvjetno poliklinika Milivojević poveo već u 2.minuti. Strijelac je bio Jelavić, nakon užasne reakcije golmana Hercega. U smiraj prvog dijela Šamija zabija za 2-0, nakon još jedne loše reakcije večeras indisponiranog Hercega. U 30.minuti Perić zabija za 3-0. Posljednje minute Cvjetno je igralo s viškom, na golu je bio Kanjuh. To je Biberon naplatio novim golom,Martinac je postavio konačan rezultat. Za pobjedničku momčad igrao je i bh reprezentativac Mirko Hrkač, koji je odigrao jako dobar susret.

U drugom polufinalu sastale su se ekipe Pizzerija Stari Zagreb - Borongaj Lugovi i CB Dobermann. Čujec je doveo Dobermann u vodstvo. U 13.minuti Pizzerija je poravnala preko Markića. U 20.minuti prednost Dobermannu vratio je Marko Perić. U 38.minuti utakmicu je riješio fantastični Kristijan Čujec, koji je večeras bio posebno inspiriran. Marijo Aladžić, kapiten bh futsal reprezentacije igrao je važnu rolu u pobjedničkoj ekipi.