• Pao i Spars

FOTO : Rogaška/Borut Fajs

KK Rogaška igra sjajno ove sezone. Slovenska momčad večeras je upisala i četvrtu pobjedu zaredom, a treću u Drugoj Aba ligi. U tijesnoj utakmici savladan je i sarajevski Spars, koji se polako budi. Pobjeda je Rogašku lansirala na drugo mjesto ljestvice Druge Aba lige , iza Borca iz Čačka.

Spars je dobio prvu dionicu 18-20. No, u drugoj četvrtini Rogaška se probudila i na paredah otišla sa 10 poena prednosti. I u trećoj četvrtini Rogaška je držala Sparse na pristojnoj udaljenosti, a u dva navrata su imali i +14. No, u završni period se otišlo sa rezultatom 63-55.Spars je prijetio, ali domaćin je uspio privesti utakmicu kraju i slaviti 78-76.

Washington je predvodio Rogašku sa 20 ubačaja, Lelić je dodao 17. I Ivan Miličević bio je sjajan. Prelazak u redove slovenske momčadi pokazao se kao odličan potez. Ivan je igrao 32:29. Za to vrojeme ubacio je 16 poena. Imao je i četiri skoka i tri asista, valorizacija 11.