• Široki- Zvijezda 09

praljak transparent

Nogometaši Širokog Brijega s uvjerljivih 4:0 svladali su momčad Zvijezde 09.

Široki je poveo čim je utakmica krenula. Strijelac je bio Dino Ćorić, nakon ubačaja Enina, sjajno je lob udarcem prevario golmana Avramovića.

Šest minuta kasnije već je bilo 2:0. Cipetić je sjajno ubacio s boka, a pred golom gostiju se odlično snašao Makedonac Angelov i Široki je rano stigao do željene prednosti.

Široki je nastavio stvarati prigode, a u 68. minuti povisili su vodstvo na 3:0. Nakon ubačaja Kvesića ponovno je pogodio Viktor Angelov.

Konačnih 4:0 postavio je Stipe Jurić u 82. minuti, a ponovno je bio asistent Josip Kvesić.

Utakmica je u 32. minuti prekinuta zbog slike Slobodana Praljka istaknute na tribini s domaćim navijačima “Škriparima”.

Pri vodstvu domaće momčadi 2:0 sudac je povukao igrače u svlačionicu nakon što domaći navijači nisu poslušali upozorenje i sklonili Praljkovu sliku.

Utakmica je nakon pet minuta nastavljena nakon što su Škripari napustili tribinu zajedno sa slikom i transparentima.