• Rukomet

rk kiseljak slavlje pljesak

Rukometaši Kiseljaka upisali su prvu pobjedu u Rukometnoj ligi Herceg-Bosne. Kiseljačani su na svom parketu savladali RK Rvacka iz Livna 27:22.

Prije samog početka utakmice, upriličena je minuta šutnje za preminulog Dragu Žuljevića, prvog predsjednika RK Kiseljak.

Sam ulazak u susret bio je nervozan od strane našeg tima. No, odmah na početku RK Kiseljak pravi seriju od 4-0. Gosti su se borili, ali nisu uspijevali dostići prednost Kiseljaka. Na poluvremenu je bilo +7 za RK Kiseljak (16-9). Prednost je u dva navrata iznosila i osam pogodaka razlike, a pred kraj susreta i mladi rukometaši dobili su svoje minute. Svi rukometaši su dali svoj obol u ovoj pobjedi. Na kraju je završeno 27-22. Na tribinama se okupilo 250 navijača, koji su dali podršku voljenom klubu.
David Glavočević zabio je 7 pogodaka, Boris Bošnjak 6. Pet je dodao Lario Babić, četiri Mario Nikačević. Josip Gojsilović i Bruno Klarić zabili su po dva, Ante Šunjić jedan pogodak.