• Napunili mrežu domaćina

Kadeti NK Kiseljak nisu imali problema u susretu 15.kola Omladinske lige Centar B. Mladi Kiseljačani napokon su odigrali sjajan susret u gostima, te porazili Nogometni klub Vitez sa čak 0-6.

Od samog starta vidjelo se da domaćin nema šansi u ovom meču. NK Kiseljak je bio puno bolja, čvršća i odlučnija ekipa. Već u trećoj minuti dosuđen je kazneni udarac za goste, ali Cvijanović ga nije iskoristio. No, to je bila samo odgoda vodstva, koje je došlo u 17.minuti. Strijelac je bio David Miličević.

U 23.minuti novi penal za Kiseljak, no ovoga puta Cvijanović je siguran i matira Posleka za 0-2. Purišević u 27.minuti donosi velikih 0-3, a pet minuta kasnije Dorijan Drljepan postiže pogodak za 0-4. Do poluvremena je Ahmed Purišević još jednom upisao u strijelce i donio svojoj momčadi 0-5.

U drugom dijelu Kiseljačani su skinuli nogu s gasa,i zabili još samo jedan pogodak. Strijelac je bio Filip Rajić.

Jesenski dio polusezone Kiseljak je završio na šestom mjestu.