• Važna pobjeda

miliivan.JPG

FOTO : Sutjeska/MM

Košarkaši Rogaške upisali su još jednu važnu okviru Druge Aba lige. Slovenska momčad je slavila na super-teškom gostovanju kod Sutjeske 84-90.

Utakmica na veliki broj poena pripala je gostima. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 43-46.

U 26.minuti Sutjeska je preokrenula rezultat i povela 58-55. Vodili su u jednom trenutku i devet razlike, ali se u zadnju dionicu ušlo pri rezultatu 66-64.

U 34.minuti Rogaška je preokrenula rezultat a onda se praktično igralo koš za koš. Niti jedna momčad nije se mogla odlijepiti. Minut i 49 sekundi do kraja Rogaška je vodila 82-84, a onda Lelić pogađa tricu. Ferme je dodao još jednu i domaći se više nisu mogli vratiti.

Ferme i Lalić bili su sjajni , postigli su ukupno 50 poena za Rogašku.

Ivan Miličević igrao je 35 minuta, i postigao 10 poena. Dodao je sedam skokova i jednu asistenciju. Miličević je imao valorizaciju 12.

Domaćine je predvodio Pavličević s 19 poena, šest skokova i šest asistencija.