• Sramota

Bugojno je bilo domaćin drugog turnira Omladinske lige SBK/KSB. Nastupilo je i 2002.godište RK Kiseljak.

No, od samog početka vidjelo se da će malo toga biti regularno. Satnice su izmijenjene i izmiješane, tako da su Kiseljačani morali čekati tri dodatne utakmice do svoje, što svakako nije išlo u prilog. Naši rukometaši i stručni stožer izgubili su cijeli dan zbog jedne utakmice, koja je bila najavljena u ranijem terminu.

Napokon je stigla i ta utakmica protiv RK Jajce. Nakon prvog poluvremena Jajce je vodilo 12-9 , a potom je sviran kraj. Razlog je navodno zauzetost dvorane, a našem klubu nisu ni javili da je utakmica skraćena i da će se igrati samo jedno poluvrijeme. Uslijedila je bura negodovanja, no nije pomoglo, i utakmica je registrirana rezultatom 12-9 za Jajčane.

Iz RK Kiseljak uputili su žalbu Rukometnom savezu, u kojoj ističu da je pobjeda Jajca zaslužena, ali svakako neregularna, pogotovo bez prethodne najave skraćivanja utakmice.

Golman Sesar je bio jako dobar, a pojedini igrači igrali su i pod virozom. Ponovo se postavlja pitanje : Zašto i kome ovo treba?