× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Sramota

rssbk.jpg

 

Bugojno je bilo domaćin drugog turnira Omladinske lige SBK/KSB. Nastupilo je i 2002.godište RK Kiseljak.

No, od samog početka vidjelo se da će malo toga biti regularno. Satnice su izmijenjene i izmiješane, tako da su Kiseljačani morali čekati tri dodatne utakmice do svoje, što svakako nije išlo u prilog. Naši rukometaši i stručni stožer izgubili su cijeli dan zbog jedne utakmice, koja je bila najavljena u ranijem terminu.

Napokon je stigla i ta utakmica protiv RK Jajce. Nakon prvog poluvremena Jajce je vodilo 12-9 , a potom je sviran kraj. Razlog je navodno zauzetost dvorane, a našem klubu nisu ni javili da je utakmica skraćena i da će se igrati samo jedno poluvrijeme. Uslijedila je bura negodovanja, no nije pomoglo, i utakmica je registrirana rezultatom 12-9 za Jajčane.

Iz RK Kiseljak uputili su žalbu Rukometnom savezu, u kojoj ističu da je pobjeda Jajca zaslužena, ali svakako neregularna, pogotovo bez prethodne najave skraćivanja utakmice.

Golman Sesar je bio jako dobar, a pojedini igrači igrali su i pod virozom. Ponovo se postavlja pitanje : Zašto i kome ovo treba?

 

BM/Artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.
Ecos
  • Sramota

rssbk.jpg

 

Bugojno je bilo domaćin drugog turnira Omladinske lige SBK/KSB. Nastupilo je i 2002.godište RK Kiseljak.

No, od samog početka vidjelo se da će malo toga biti regularno. Satnice su izmijenjene i izmiješane, tako da su Kiseljačani morali čekati tri dodatne utakmice do svoje, što svakako nije išlo u prilog. Naši rukometaši i stručni stožer izgubili su cijeli dan zbog jedne utakmice, koja je bila najavljena u ranijem terminu.

Napokon je stigla i ta utakmica protiv RK Jajce. Nakon prvog poluvremena Jajce je vodilo 12-9 , a potom je sviran kraj. Razlog je navodno zauzetost dvorane, a našem klubu nisu ni javili da je utakmica skraćena i da će se igrati samo jedno poluvrijeme. Uslijedila je bura negodovanja, no nije pomoglo, i utakmica je registrirana rezultatom 12-9 za Jajčane.

Iz RK Kiseljak uputili su žalbu Rukometnom savezu, u kojoj ističu da je pobjeda Jajca zaslužena, ali svakako neregularna, pogotovo bez prethodne najave skraćivanja utakmice.

Golman Sesar je bio jako dobar, a pojedini igrači igrali su i pod virozom. Ponovo se postavlja pitanje : Zašto i kome ovo treba?

 

BM/Artinfo.ba

Tuzla
Novo ubojstvo u BiH
Prije 15 sati
BIHAMK
Stanje na cestama (01.10.)
Prije 15 sati
RK Kiseljak
Poraz rukometaša u Mostaru
Prije 15 sati
Druga liga FBiH - Zapad
Brnjaci dočekuju Iskru
Prije 16 sati
Evanđelje po Mateju
Evanđelje dana (26.nedjelja kroz godinu)
Prije 16 sati
Vremenska prognoza
Sunčano uz malu do umjerenu naoblaku
Prije 16 sati

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.