• Lideri prvenstva

Austria iz Klagenfurta upisala je devetu ovosezonsku pobjedu. Austria je slavila na gostovanju kod Innsbrucka 2-4. Nakon 14 odigranih kola momčad za koju nastupa Darijo Pecirep još uvijek ne zna za poraz.

Poveli su gosti autogolom Meusburgera u trećoj minuti. No, samo sedam minuta kasnije Innsbruck dolazi do poravnanja preko Wallnera. Do poluvremena novu prednost Austriji donosi Gezos. U 51.minuti Innsbruck je još jednom izjednačio. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Satin.

Za 2-3 zabio je Rusek u 77.minuti, a pitanje pobjednika riješeno je u 83.minuti kada je za 2-4 zabio Zubak.

Darijo Pecirep odigrao je svih 90 minuta za gostujući sastav.

Pobjedu je ostvario i Ried u gostima kod Floridsdorfera, te su ova dva kluba bodovno poravnata na vrhu sa po 32 boda, ali Austria drži čelnu poziciju zbog pobjede u međusobnom sudaru.