• Futsal

MNK DiaBiH je pobjedom otvorio natjecanje u Prvoj futsal ligi. Momčad iz Sarajeva je u sjajnoj utakmici savladala FC Lilium 5-3.

Gosti su bolje ušli u susret golovima Hrvića i Bećirevića. U drugom dijelu Dia preuzima rizik , koji se isplatio u 27.minutu.  Kenan Boja, koji nastupa i za NK Brnjaci, zabija za 1-2. Minut kasnije zabija i Bašović za poravnanje. Imamović je doveo domaćina prvi put u vodstvo u 29.minuti. Na 4-2 povisio je Trakić. Gosti smanjuju preko Škrebe, a konačnih 5-3 postavlja Spahović.

Sjajan je bio i kapetan domaćih Miran Gvozdić, koji je branio nemoguće.

Kenan Boja tako je u službenom debiju zabio pogodak, i pokazao da će biti pojačanje za Diu, koja cilja na viši rang.