• Uspješan nastup Kiseljačanina

stipo markovic nk lokomotiva 810x602

Nogometaši Lokomotive teškom su mukom savladali Varaždin u okviru 14.kola Prve HNL. Lokosi su slavili 2-1, a Stipo Marković zauzeo je mjesto u startnoj postavi.

Nominalni domaćin je poveo u 18.minuti. Tolić je sam izborio i iskoristio kazneni udarac. Varaždin se lagano budio, te im je i poništen jedan pogodak zbog prekršaja u napadu Benke, mada je situacija bila veoma dvojbena. Ipak, gosti do izjednačenja stižu u 41.minuti preko Glavine.

Pobjedu Lokomotivi donio je Tuci u 57.minuti.

Marković je odigrao cijeli susret. Trinaest susreta u dresu Lokomotive ima ovaj bočni igrač, ili 1169 minuta.