Počela je sezona i u Prvoj futsal ligi FBiH. MNK Željezničar je gostovao kod MNK Žepče i slavio pobjedu 1-6.

Gosti su poveli u devetoj minuti, a strijelac je bio Kreševljak Ivica Marić Kinez. Domaćin je izjednačio u 13.minuti preko Tadića. Gekić je do poluvremena ponovo doveo Želju u vodstvo. Isti igrač zabija i za 1-3 u 23.minuti. Zeba zabija za 1-4, a za 1-5 ponovo je precizan Marić. Gekić je u 33.minuti kompletirao svoj hat-trick i postavio konačnih 1-6.

Za Željezničar je zaigrao i Danijel Tomić, koji je zabio pobjednički pogodak za NK Kiseljak protiv Viteza. Tomić ne poznaje umor, te je nakon utakmice na zelenom terenu otpuotvao i u Žepče, gdje je sudjelovao u pobjedi svog kluba.