Sjajnu utakmicu u okviru osmine finala austrijskog Kupa odigrali su trećeligaš Union Gurten i drugoligaš Altach Lustenau. U početnom sastavu domaćih našao se i Kreševljak Mijo Miletić, koji je neizostavan član početnih 11 svog kluba.

Gosti su poveli autogolom Burghubera na samom početku utakmice. U 55.minuti Kreilinger zabija za poravnanje i veilko slavlje svoje momčadi. U 64.Brown ponovo dovodi Altach u vodstvo, da bi u 81. minuti za 1-3 zabio Morys.

Nadu domaćim vraća Wimmleitner s bijele točke u 84.minuti. Union Gurten je pritisnuo, tražio izjednačenje, ali nisu uspjeli.

Miletić je odigrao cijeli susret. Bio je to trinaesti ovosezonski nastup za ovog sjajnog nogometaša, koji bi sigurno bio i u višem rangu da ga nisu pratile ozljede. Ukupno je ove sezone odigrao 1008 minuta.