KK Rogaška je u četvrtom kolu košarkaške lige Slovenije savladala Sencur 66-57. U izrazito tvrdoj i neefikasnoj utakmici domaćin se bolje snašao i upisao svoju drugu pobjedu u tr odigrana susreta (jedno kolo odmarali). Rogaška je savladala i Hopsi Polzelu, a poražena je od Heliosa.

Ključna figura ove pobjede bio je Kiseljačanin Ivan Miličević, koji se sjajno snašao u Sloveniji. Miličević je na terenu proveo 34 minute, i za to vrijeme ubacio 15 poena(2 trice, četiri dvojke, jedno slobodno bacanje). Imao je i šest skokova , te dvije asistencije.

I u Drugoj Aba ligi Rogaška ima dvije pobjede, te dva poraza. U posljednjem kolu nadvisili su Dynamic, a Miličević je ubacio 11 poena.