IMG 2135

FOTO : arhiv

Nogometaši Kiseljaka pretrpjeli su poraz u 12. kolu Druge lige FBiH - Zapad. Usprkos dobro odigranoj utakmici, Radnik je na svom terenu slavio 2-1.

Naši nogometaši su bili dobro organizirani i odigrali su muški. No, nedostajalo je sportske sreće kako bi se u Kiseljak vratili s bodom ili bodovima.

Kiseljak je poveo u 14. minuti preko Stefana Bošnjaka. Bilo je još prilika za povećanje vodstva, no na predah se otišlo s minimalnom prednošću gostiju.

U 75.minuti Radnik je poravnao. Nakon sumnjive situacije u šesnaestercu dosuđen je kazneni udarac za momčad iz Donjeg Vakufa, koji je uspješno izveo Tarik Tutkur. No, šok za Kiseljak je uslijedio u drugoj minuti sudačke nadoknade. Nakon prekida branič domaćina Kurić pogađa za veliko slavlje domaće momčadi.Dojam je da je pogotku prethodio prekršaj na vrataru Hodžiću.

U narednom kolu na Stadionu hrvatskih branitelja igra se veliki derbi. Kiseljaku na noge dolazi nekadašnji premijeligaš, Nogometni klub Vitez.