Kadeti NK Kiseljak nisu osvojili bodove u 12.kolu Omladinske lige Centar B. Mladi Kiseljačani poraženi su na stadionu "Jaklić" u Bugojnu od Iskre. Domaćini su slavili rezultatom 4-1.

Kiseljak je dobro stajao u prvom dijelu, u drugom je igra bila rascjepkana i domaćini su uspjeli osvojiti tri boda.

Iskra je povela u šestoj minuti preko Ćatića,a u 34.poravnanje gostima donosi Marin Franković. Od 52.bugojanska momčad ponovo vodi, strijelac je Rizvan. U 67.minuti na 3-1 je povisio Lubar, a točku na i stavio je kapetan domaćih Musić s bijele točke.

Od 71.minute Kiseljak je igrao i s igračem manje, nakon što je drugi žuti karton zaradio Manuel Šimić.

Iskra je ovom pobjedom preuzela lidersku poziciju, jer je Travnik uvjerljivo poražen od NK Romari. Kiseljak ostaje na osmoj poziciji.

U narednom kolu NK Kiseljak je slobodan.