Fudbalski klub Olimpik iz Sarajeva pretrpio je prvi poraz u ovoj sezoni. Vukovi s Otoke pali su u Kaknju kod Rudara rezultatom 3-1.Ovim porazom ipak nije ugroženo prvo mjesto na tablici.

Rudar je poveo na samom početku utakmice preko Fahrudina Kovača. Gosti su poravnali u 52.iz kaznenog udarca. Siguran egzekutor bio je kapetan Zajko Zeba. No,samo dvije minute kasnije domaćin ponovo vodi, a strijelac je Mirza Kovač. Konačnih 3-1 postavio je Adnan Hrelja.

Meč je pratilo 650 gledatelja. Kiseljačanin Kristijan Medić u igru je ušao u 57.minuti umjesto Miloša Borovčanina. Bio je to jubilarni deseti nastup za 19-godišnjeg nogometaša u dresu Olimpika.