Nakon 11 kola u austrijskoj drugoj ligi,Austria iz Klagenfurta i dalje drži startnu poziciju za ulazak u Bundesligu. Momčad koju vodi 44-godišnji Robert Micheu ima 25 bodova na čelu ljestvice,dva više od drugoplasiranog SV Rieda.

Treći Vorwarts Steyr i četvrti Altach Lustenau su već osam bodova iza, te su sve naznake da će ove sezone biti dva kandidata za Bundesligu. Samo osvajač austrijske druge lige ulazi u viši rang, stoga nema puno prava na kiks.

Austria bolje igra u gostima. Najbolja su gostujuća momčad, imaju četiri uzastopne pobjede. Kući ne ide najbolje. No, ni na svom travnjaku nisu niti jednom poraženi.

U proteklom kolu momčad iz Klagenfurta savladala je Horn 2-0, a oba pogotka zabio je Aydin. Darijo Pecirep odigrao je 85 minuta, kada ga je zamijenio Gezos. Ovaj sjajni i snažni nogometaš igra na poziciji napadača , ali trener ga voli koristiti na krilu. Pecirep otvara dosta prostora suigračima i osvaja dosta duela.

Ovaj 28-godišnjak rođen je u Kiseljaku, a ove sezone bio je starter u svih 11 utakmica austrijske druge lige. Na terenu je proveo ukupno 929 minuta, ili 94 posto ukupne minutaže. Zabio je pet pogodaka i jednom asistirao. Ubilježio je dva nastupa i u OFB kupu. U prvom kolu u pobjedi protiv niželigaša Langenegga odigrao je cijeli susret, a protiv prvoligaša Sturma iz Graza ušao je u produžetku. Iako je Austria imala Sturm na konopcima, gosti su iščeprkali pobjedu.

Vrijednost ovog napadača, koji je ostvario dobru karijeru, procjenjuje se na 250 tisuća eura. Ukupno je u drugoj ligi odigrao 73 susreta, 22 puta zabio i sedam puta asistirao. Ima i osam nastupa u austrijskoj Bundesligi.

U narednom kolu njegov klub gostuje kod Floridsdorfera, koji drži deveto mjesto.Austrijska liga se igra dvokružno, a "zweita" ima 30 kola.