Nogometaši Dinama odigrali su neodlučeno u gostima kod ukrajinskog Shakhtara u Kharkivu. Modri su osvojili bod , ali dojam je da su mogli i sva tri. Ukrajinci nius pokazali da su u ovom trenutku bolji od momčadi koju vodi Nenad Bjelica.

Shakthar je poveo preko Konoplyanke nakon dodavanja Marlosa.No, Dinamo se brzo vratio. Ubačaj Oršića koristi Olmo i zabija za poravnanje. Drugo poluvrijeme bilo je mnogo sadržajnije.

U 49.minuti Oršić se izborio za udarac, ali nije bio precizan. Minut kasnije Olmo puca, ali Pyatov maestralno brani. U 57.minuti Pyatov je napravio kazneni udarac, koji je iskoristio Mislav Oršić. U 75.nominalni domaćin se vratio. Patrick je dodao za Doda, koji je preabcio Livakovića za novo poravnanje.

U finišu Dinamo je imao priliku za sva tri boda, ali udarac Olma odsjeo je na stativi. Susret ova dva tima u narednom kolu mogao bi odlučiti putnika u knock-out fazu Lige prvaka.

U drugom susretu skupine C City je deklasirao Atalantu sa 5-1. Gosti iz Bergama poveli su preko Malinovskog s bijele točke, ali do kraja prvog dijela Aguero zabija dvaput za preokret.

U drugom dijelu raspucao se Sterling, koji je zabio hat-trick. U 83.minuti igrač Manchester Cityja Phil Foden zaradio je crveni karton.