Rukometaši Kiseljaka nisu uspjeli doći do punog plijena u drugom kolu Rukometne lige Herceg-Bosne. U sjajnoj atmosferi susret između Kiseljaka i Nove Bile završen je podjelom bodova.

Od samog početka Kiseljak je vodio, a gosti su hvatali priključak. Prvi put osjetnu prednost naši rukometaši imaju kod 9-6, da bi do kraja poluvremena uspjeli to još malo podići. Na predah se otišlo pri rezultatu 17-13 za RK Kiseljak.

U drugom dijelu Kiseljak odlazi na 18-13, ali uporni i žilavi gosti se ponovo vraćaju na minus jedan.Kiseljačani uspijevaju podići prednost ponovo na +3, no nekoliko grešaka i spornih sudačkih odluka vraćaju Novobiljane u igru. U zadnje tri minute ulazi se s jednim pogotkom prednosti (23-22). Potom naši iskorištavaju svoj napad i ponovo su na dva razlike. Činilo se da bodovi ostaju u Kiseljaku. No, minut prije kraja Bila zabija za 24-23.

Kiseljak je imao svoj napad za ovjeru pobjede, koji nije iskoristio. Gosti u posljednjim sekundama zabijaju pogodak za 24-24, što je bio i konačan rezultat. Čak šest sedmeraca dosuđeno je za Novu Bilu.

David Glavočević i Boris Bošnjak zabili su po osam pogodaka, Klarić je dodao tri. Po dva su ubilježili Malbašić i Gojsilović, a jedan Nikačević. Mišković je bio najefikasniji kod Novobiljana sa 8 pogodaka.

Ipak , raduje velika borba i srčanost naših rukometaša. Također, treba pohvaliti vjernu publiku, koja drugo kolo zaredom u lijepom broju dolazi i podržava naše dečke. Rukomet se na velika vrata vraća u grad, a uskoro će i još bolji rezultati.