ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

nk kiseljak prikaze slavlje

Nogometaši Kiseljaka još su jednom pokazali da se na muci poznaju junaci. Iako Klub nije igrao dobro u proteklim kolima, dečki su odigrali najbolje protiv najjačih. Kiseljak je srušio vodeću momčad Podgrmeč iz Sanskog Mosta.

Puno trke, velika borba i ulazak u svaki duel. To je bila dobitna formula naših igrača. Uz sjajnu atmosferu na tribinama i podršku Prikaza rezultat nije smio izostati. Dečki su se borili kao lavovi, i nagrađeni su pljeskom s tribina i tri boda.

Kiseljak je potpuno nadigrao goste. U 25.minuti vodstvo našem timu donio je Marko Antić. Mreže su mirovale do 62.minute, kada je prednost domaćina udvostručio Danijel Tomić. Tribine su bile u deliriju kada je Tarik Ganija zabio za 3-0. Gosti su do kraja uspjeli tek smanjiti rezultat preko Medžedovića.

Cijeli tim igrao je na visokom nivou, a posebno vrijedi pohvaliti mladog vratara Hodžića, koji je obavio sjajan posao i dostojno zamijenio Bencuna.

Čvrsta igra donijela je i sedam javnih opomena. Četiri žuta kartona dobili su igrači Kiseljaka, tri nogometaši Podgrmeča.

U narednom kolu Kiseljačani traže i prvu gostujuću pobjedu kod Radnika iz Donjeg Vakufa.