Jučer je na terenima Teniskog kluba "Eliptic" na Gromiljaku održano prvo natjecanje, turnir reprezentacija/ulica. Reprezentacije su činila po četiri igrača.

Nakon iscrpnih mečeva zlatom su se okitili Brnjačani. Brnjaci su nakon grupnog razigravanja završili tek na trećem mjestu, no izbornik Dejan Bošnjak Zigi ispremiješao je karte u nokaut fazi i u sudaru s Kreševskom cestom osvojio ključne bodove u singu i u dublu i osigurao finale s reprezentacijom Gromiljaka. Finale je bilo neizvjesno i prepuno sjajnih poena, a na kraju su Brnjačani zasluženo slavili rezultatom 3-0.

Izbornik Gromiljaka Tomislav Bencun tako ni s povratnikom na teniske terene Mariom Biletićem Inotom nije uspio doći do zlata.