Kadeti i juniori NK Kiseljak odradili su svoja gostovanja u okviru desetog kola omladinske lige. Kadeti su uvjerljivo poraženi, dok su juniori slavili laganu pobjedu.

Kadetska momčad Krivaje bila je bolja od Kiseljaka 5-2. Domaćin je poveo preko Horozovića u 36.minuti, no slavlje je potrajalo svega četiri minute. Sjajni Borović vratio je stvari na početak. No, do 70.minute Krivaja se odlijepila na nedostižnu prednost. Gluhić je zabio jedan, Burkić dva i bilo je jasno da bodovi ostaju u Zavidovićima. Malu nadu gostima ipak vraća Cvijanović s bijele točke u 72.minuti, a konačnih 5-2 postavio je Gluhić u 80.minuti susreta.

Juniori su prošli neokrznuto. Izabranici Marija Galića sjajnom su igrom pregazili domaćine i ostali na četvrtom mjestu prvenstvene ljestivce. Vratar Hodžić upisao je četvrti ovosezonski clean sheet, to jest utakmicu bez primljenog pogotka.

Domaćin je na samom početku ostao s igračem manje. Kapetan Krivaje Rijad Burkić ušao je nervozno u utakmicu, i od 14. do 19.minute napravio dva izrazito gruba prekršaja i zaradio dva žuta kartona. Kiseljak je poveo pogotkom Marcela Liješnića u 36.minuti. Osam minuta kasnije na semaforu je već 0-2, a strijelac je Antonio Medić. U 65.minuti pravo remek-djelo.Kapetan Antonio Mišković preuzeo je odgovornost za izvođenje slobodnog udarca, i sjajno pogodio ispod živog zida. Do kraja je ostalo 0-3.

U narednom kolu u Kiseljaku gostuje Radnik.