60353774 409551883232819 2276183317982216192 n

FOTO : arhiv

Juniori Kiseljaka okončali su nastup u juniorskom Kupu Bosne i Hercegovine. Uspješniji je u dvomeču bio mostarski Zrinjski. Nakon uvjerljive pobjede u prvom susretu, juniori Kiseljaka danas su pružili dostojan otpor puno jačem timu. Mostarci su u Kiseljaku slavili 1-2.

Gosti su poveli u 23.minuti preko Mihalja, na 0-2 povisio je Škembić u 65. Kiseljak se vraća pogotkom Medića u 85.minuti s bijele točke. Do kraja je domaća momčad pritisnula, stvorila još dvije dobre šanse, ali do poravnanja nisu uspjeli doći.

U redovima gostiju cijelu utakmicu odigrao je Fojničanin Simon Tuka.

Za NK Kiseljak su nastupili : Hodžić,Perić, Mišković,Medić,Dujmović, Grubešić,Marković,Franjić, Selimović,Vlajić,Marošević. S klupe su ušli : Durak,Marić,Liješnić,Pecirep i Tuka.