nkkatarina

Nogometni klub "Katarina" iz Fojnice upisao je i treću uzastopnu pobjedu. Fojničani su na Gradskom stadionu savladali do danas vodeće Šantiće 3-1.

Katarina je uhvatila zalet i zaista igra jako lijep nogomet. Šantići su u Fojnicu doputovali s čak 22 igrača u zapisniku, što pokazuje ozbiljan pristup. No, od samog početka Katarina se sjajno postavila na terenu i kontrolirala susret.

Marin Vujica doveo je domaćina u vodstvo u 15.minuti. Na 2-0 povisio je Goran Babić s bijele točke, da bi sjajnu formu potvrdio i branič Marin Bućo pogotkom za 3-0. Gosti su tek uspjeli postići počasni pogodak preko Ivana Šantića.

Katarina je nanijela prvi poraz NK Šantići, te se bodovno izjednačila s NK Romari na vrhu. Romari su danas slavili nad Karaulom 6-2.

NK Nova Bila je danas bila uvjerljiva protiv OFK Lugova 4-0.

U narednom kolu očekuje nas nogometna poslastica. Katarina u velikom  derbiju gostuje kod NK Brnjaci.