andrej i ana stolni tenis

Protekli vikend (29.09.2019), u organizaciji STK "Spin" Banja Luka, održano je prvenstvo Bosne i Hercegovine za najmlađe kadete (uzrast do 10 godina), na kojem je Andrej Kožul iz STK Kreševo zauzeo 3. mjesto i tako pridodao još jednu medalju svojoj kolekciji, ovaj puta brončanu.

Andrej do polufinala nije izgubio ni jedan set, ali je u polufinalu poražen od kolege iz STK "Kreka" Tuzla, Adija Muratovića, koji je na kraju i osvojio turnir.
Također, ispred STK "Kreševo" nastupilo je još par igrača iz Škole stolnog tenisa "Šampion" iz Istočnog Sarajeva, koji su sportski prijatelji sa klubom iz Kreševa, a najzapaženiji uspjeh imala je Ana Sladoje koja je osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju u ženskoj konkurenciji.
Čestitamo Andreju i Ani na odličnim uspjesima !