Juniori Kiseljaka upisali su pobjedu u osmom kolu Omladinske juniorske lige Centar B. Izabranici Marija Galića savladali su Borac u Jelahu 1-2 i tako osvetili poraz kadeta.

Kiseljak je u vodstvo došao u 6.minuti pogotkom Manuela Tuke. Domaćin je poravnao u 30.minuti preko Kurdića.

U 53.minuti Kiseljak je ponovo u vodstvu, a strijelac je Toni Škoro. Do kraja su Kiseljačani uspjeli sačuvati rezultat, i slaviti pobjedu i dodati nova tri boda na konto. I nakon ovog kola Kiseljak ostaje na trećoj poziciji ligaške tablice.

Utakmicu je obilježila i velika napetost, te je glavni sudac podijelio 7 javnih opomena. Domaći su zaradili 3 žuta i jedan crveni karton, dok je Kiseljak dobio tri žuta kartona.