Juniori Zrinjskog deklasirali su Kiseljak u okviru 1/8 finala Omaldinskog kupa U19 Bosne i Hercegovine. Ipak, samim plasmanom u završnicu kupa na razini države Kiseljačani su napravili veliki uspjeh.

Na Stadionu pod Bijelim Brijegom domaćin je poveo u 15.minuti preko Miličevića. U prvom poluvremenu naši momci su se dobro i disciplinirano branili, a raspoložen je bio i vratar Hodžić. Na predah se otišlo pri rezultatu 1-0 za mostarsku momčad.

U drugom dijelu Zrinjski se raspucao. Još dva pogotka postigao je Miličević, dva je dodao i Škembić. Po jedan su zabili Tiro i Mihalj.

Kiseljačani se sada okreću Omladinskoj ligi Centar B, u kojoj su vrlo visoko pozicionirani. Već za vikend trećeplasirani Kiseljak gostuje kod Borca u Jelahu.