Kadeti NK Kiseljak visokom su pobjedom nad FK Vitezom preuzeli lidersku poziciju u Omladinskoj ligi Centar B. Nakon 7 kola izabranici Igora Antića imaju 14 bodova, bod više od Travnika i Tošk-a.

Na Stadionu hrvatskih branitelja poražen je FK Vitez sa 6-0.Kiseljak je došao u vodstvo u 19.minuti preko Cvijanovića, da bi u 43. Purišević zabio za 2-0. U drugom dijelu Borović zabija dva pogotka, a po jedan dodaju Purišević i Rajić, za uvjerljivu pobjedu našeg tima.

I juniori su bili uvjerljivi protiv istog protivnika i slavili 5-0. Pogotke su postigli Grubešić,Mišković,Tuka,Liješnić i Pecirep. Nakon 6 odigranih kola juniori imaju 12 bodova i trenutno se nalaze na 3.poziciji. Susret protiv FK Viteza sjajna je uvertira pred završnicu Kupa, gdje naši momci u srijedu gostuju Zrinjskom.