Mlađe kategorije NK Brnjaci igraju sjajno. Cicibani su u subotu dočekali FK Fojnica. Od samog početka mališani su preuzeli konce igre, i napunili mrežu Fojničana. Već u prvoj minuti Bulut je doveo Brnjake u vodstvo. U drugoj minuti već je 2-0, a strijelac je Perić. Martinčević je u 28.zabio za 3-0, a sjajni Ivano Perić je do kraja dodao još dva pogotka.

I predpioniri su bili uspješni. U gostima protiv NK Busovača završeno je 1-2. U prvom poluvremenu gledali smo igru "viktorije", Brnjaci su konstantno vršili pritisak na zadnju liniju domaćina i stvorili brojne prigode. No, vratar Busovače Bagarić bio je sjajan.

U drugom dijelu dobra igra Brnjaka se isplatila. Antonio Knežević doveo je goste u vodstvo, na 0-2 je povisio Ivano Brodić. Busovača je uspjela smanjiti preko Šantića. To je, ispostavilo se, bio i konačan rezultat.

Kvalitetan rad u omladisnkoj školi Nogometnog kluba Brnjaci sve više dolazi do izražaja.