FOTO : NK Nova Bila

Počelo je natjecanje i u Drugoj kantonalnoj ligi SBK. Nogometni klub Katarina iz Fojnice poražen je na gostovanju u Novoj Biloj 4-2.

Domaćin je poveo već u 3.minuti preko Đotle, a u 10.minuti Marin je udvostručio prednost Novobiljana. U 33.minuti Arsić zabija za 2-1.

Sučić u 75. ponovo donosi dva pogotka prednosti svojoj momčadi , a Katarinu u igru vraća Babić u 81.minuti. Ipak, sve dvojbe oko pobjednika riješio je rezervist Nakić u 85.minuti.

Poraz u prvom kolu pretrpio je Nogometni klub Brnjaci. Brnjačani su poraženi na gostovanju kod OFK Lugovi. Domaćin je do 30.minute imao 2-0 pogocima Brkića i Prosjanovića, ali uporni gosti su se uspjeli vratiti. Pred kraj prvog dijela Kenan Boja je smanjio na 2-1 i vratio svoju momčad u igru. U 57.minuti potpuni povratak i izjednačenje donosi Kenan Batak. Pobjedu Lugovima donio je Bešić u 69.minuti.

NK Šantići je bio uvjerljiv u gostima slavivši protiv Karaule 5-1.