× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

stadion sudac guzva kis

Nogometaši Kiseljaka remizirali su sa Slogom u okviru 3.kola Druge lige FBiH. Susret je završen rezultatom  1-1.
Gosti su poveli preko Ibričića dok je bod Kiseljaku osigurao Ganija.


No, Kiseljak je cijelu utakmicu imao inicijativu, i bezbroj nažalost propuštenih prilika. No, "ljudi u crnom" su se potrudili da oštete naš Klub, te gostima donesu bod. Tako su nakon finalnog zvižduka burno reagirali i igrači i gledatelji.

S obzirom da ovo nije prvi put, i da redovno suci kreiraju rezultate utakmica, oglasili su se i iz NK Kiseljak. Reakciju prenosimo u cijelosti:


" Sloga je ekipa koja je prošle godine ispala iz ove Lige. Vodstvo Kluba se prethodno aktiviralo zadnja tri kola pokušavši mimo terena riješiti ostanak. U tome su im pokušali pomoći i iz Saveza, zvali su se klubovi, štimale utakmice ali im se nije uspjelo pomoći. Međutim, kako je u najnelogičnijoj Ligi na svijetu sve moguće, zbog manjka ekipa, Sloga je ipak nastavila natjecanje u Drugoj ligi- Zapad.

Nova sezona, stara pravila za ekipe iz Unsko- sanskog kantona za koje nerijetko "igraju" i suci. Danas su "pravdu" na utakmici Kiseljak - Sloga sudili suci iz Prve lige, naravno sa zadatkom. Glavni sudac je iz Cazina dok su pomoćni suci bili iz Bužima odnosno Bihaća. Ovo se bezbroj puta ponavlja u Kiseljaku, da sude suci iz Prve lige te da su iz Unsko- sanskog kantona i da naprave smijuriju od utakmice. Za ekipu Sloge iz Bosanske Otoke su Savez i suci ove sezone počeli na vrijeme skupljati bodove.

I na koncu,nakon današnjeg cirkusa od utakmice, ključnu ulogu  ima delegat Josip Puljić iz Fojnice, te se nadamo da će momci sa zadatkom dobiti zaslužene ocjene za suđenje" stoji u reakciji Kluba.

Nažalost, najgore je prošao golman domaćih Bencun, koji je za svoju reakciju dobio i crveni karton.

 

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

stadion sudac guzva kis

Nogometaši Kiseljaka remizirali su sa Slogom u okviru 3.kola Druge lige FBiH. Susret je završen rezultatom  1-1.
Gosti su poveli preko Ibričića dok je bod Kiseljaku osigurao Ganija.


No, Kiseljak je cijelu utakmicu imao inicijativu, i bezbroj nažalost propuštenih prilika. No, "ljudi u crnom" su se potrudili da oštete naš Klub, te gostima donesu bod. Tako su nakon finalnog zvižduka burno reagirali i igrači i gledatelji.

S obzirom da ovo nije prvi put, i da redovno suci kreiraju rezultate utakmica, oglasili su se i iz NK Kiseljak. Reakciju prenosimo u cijelosti:


" Sloga je ekipa koja je prošle godine ispala iz ove Lige. Vodstvo Kluba se prethodno aktiviralo zadnja tri kola pokušavši mimo terena riješiti ostanak. U tome su im pokušali pomoći i iz Saveza, zvali su se klubovi, štimale utakmice ali im se nije uspjelo pomoći. Međutim, kako je u najnelogičnijoj Ligi na svijetu sve moguće, zbog manjka ekipa, Sloga je ipak nastavila natjecanje u Drugoj ligi- Zapad.

Nova sezona, stara pravila za ekipe iz Unsko- sanskog kantona za koje nerijetko "igraju" i suci. Danas su "pravdu" na utakmici Kiseljak - Sloga sudili suci iz Prve lige, naravno sa zadatkom. Glavni sudac je iz Cazina dok su pomoćni suci bili iz Bužima odnosno Bihaća. Ovo se bezbroj puta ponavlja u Kiseljaku, da sude suci iz Prve lige te da su iz Unsko- sanskog kantona i da naprave smijuriju od utakmice. Za ekipu Sloge iz Bosanske Otoke su Savez i suci ove sezone počeli na vrijeme skupljati bodove.

I na koncu,nakon današnjeg cirkusa od utakmice, ključnu ulogu  ima delegat Josip Puljić iz Fojnice, te se nadamo da će momci sa zadatkom dobiti zaslužene ocjene za suđenje" stoji u reakciji Kluba.

Nažalost, najgore je prošao golman domaćih Bencun, koji je za svoju reakciju dobio i crveni karton.

 

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.