Kadeti Nogometnog kluba Kiseljak ni nakon četvrtog kola ne znaju za poraz. Nakon prošlotjedne rapsodije i 15 pogodaka u mreži Žepča, Kiseljačani su danas slavili na teškom gostovanju u Travniku. Na stadionu Pirota bilo je 2-3 za gostujuću momčad.

Kiseljak je poveo u 42.minuti preko Cvijanovića iz kaznenog udarca. U 75.minuti Miličević donosi svom timu 0-2, da bi na 0-3 povisio igrač s brojem 8, Petar Borović u 82.minuti.

U 84.minuti domaćin smanjuje na 1-3 preko Ramića, a konačnih 2-3 u sudačkoj nadoknadi postavlja Đelilbašić.

Nakon 4 kola Kiseljak ima 2 pobjede i 2 remija. Sa 8 bodova naši dečki su se priključili gornjem dijelu tablice, a sa čak 20 postignutih pogodaka su najefikasnija momčad prvenstva.

U narednom kolu u Kiseljaku gostuju Novi Travnik.