Sjajnu su utakmicu sinoć odigrali Široki Brijeg i Željezničar. Susret je odigran u okviru 6.kola Premijer lige, na stadionu Pecara pred oko 1500 gledatelja.

Poveli su Širokobriježani na samom otvaranju preko Enina. U 6.minuti već je 1-1, a strijelac je Krpić. Do poluvremena se Široki uspio odlijepiti. U 23.minuti rezultat na semaforu mijenja Toni Jović s bijele točke, a 3-1 u 33.postavlja Kvesić nakon sjajne akcije.

No, u drugom dijelu gosti sa Grbavice su se vratili, i to preko jokera s klupe. Veselinović je smanjio na 3-2, a konačnih 3-3 postavio je Ermin Zec.

Kiseljačanin Petar Bojo ne ispušta svoje mjesto u početnih 11. Odigrao je cijeli susret. To mu je peti prvenstveni nastup, propustio je tek jedno kolo zbog kartona. Sinoć je imao nekoliko dobrih ubačaja, te dva udarca. Presjekao je dosta lopti na sredini terena.