FOTO : arhiv

Kadeti NK Kiseljak prvu su pobjedu u ovoj sezoni Omladinske lige Centar B upisali u trećem kolu. I to na kakav način!Na Stadionu hrvatskih branitelja gostovali su im vršnjaci iz Nogometnog kluba Žepče.

Naši nogometaši do vrha su napunili mrežu gostiju. Bilo je čak 15-0. Poveo je Kiseljak u 20.minuti preko Dorijana Drljepana. Baban je samo dvije minute kasnije povisio na 2-0. Isti igrač u 31.minuti poentira za 3-0, a i Drljepan dodaje još jedan pogodak za kraj prvog dijela. Rezultat na poluvremenu 4-0.

U drugom dijelu trener Antić dao je priliku i igračima s klupe.

Baban u 47. kompletira svoj hat-trick, a isto radi i Drljepan u 59.minuti. I joker s klupe Luka Čelan upisao se u strijelce u 61.minuti, a danas nezaustavljivi Drljepan povisuje na 8-0. Buzuk zabija za 9-0, a dvocifrenu prednost potvrđuje i drugi Drljepan,Darko. Jedanaesti pogodak djelo je Karla Mirčića, na 12-0 povisio je Borović.

U 83.minuti Dorijan Drljepan zabija za 13-0, a do kraja Borović zabija još dva pogotka i kompletira svoj hat-trick.