× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

61620327_1046565442204636_9173575404340903936_n.jpg

 

Nogometni klub Kiseljak sezonu je trebao otvoriti domaćom utakmicom protiv Iskre Bugojno. No, bodovi su upisani, ali utakmica nije odigrana. Iskra je u velikim problemima, te je pod velikim znakom pitanja nastavak sezone za ovaj klub.

Sezona za naš klub tako će službeno početi u nedjelju u Han Biloj, gdje naši dečki gostuju Rudaru.

Vlatko Bošnjak, kapetan NK Kiseljak, za naš portal je govorio o početku sezone i ambicijama u istoj.

"Ove sezone imamo dobru i uigranu ekipu. Jači smo za Danijela Tomića, koje se vratio iz vojne misije i zasigurno bi mogao biti prevaga i veliko pojačanje za naš klub. Osim njega, priključili smo i još nekoliko kvalitetnih mladih igrača koji će biti osvježenje. Što se tiče očekivanja i ambicija, sigunro da ćemo i ove sezone biti pri vrhu tablice. Osim nas, ima tu još dosta ozbiljnih klubova, a posebno bih izdvojio Novi Travnik i FK Vitez, ekipe iz našeg kantona", izjavio je kapetan.

"Žao mi je Iskre, koja je veliki klub. Nadam se i vjerujem da će se već ovaj vikend pojaviti na zelenom terenu i nastaviti natjecanje, te da neće biti izbačeni iz lige", zaključuje Bošnjak.

 

 

 Susret Rudara i Kiseljaka igra se u nedjelju u 17 sati.

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

61620327_1046565442204636_9173575404340903936_n.jpg

 

Nogometni klub Kiseljak sezonu je trebao otvoriti domaćom utakmicom protiv Iskre Bugojno. No, bodovi su upisani, ali utakmica nije odigrana. Iskra je u velikim problemima, te je pod velikim znakom pitanja nastavak sezone za ovaj klub.

Sezona za naš klub tako će službeno početi u nedjelju u Han Biloj, gdje naši dečki gostuju Rudaru.

Vlatko Bošnjak, kapetan NK Kiseljak, za naš portal je govorio o početku sezone i ambicijama u istoj.

"Ove sezone imamo dobru i uigranu ekipu. Jači smo za Danijela Tomića, koje se vratio iz vojne misije i zasigurno bi mogao biti prevaga i veliko pojačanje za naš klub. Osim njega, priključili smo i još nekoliko kvalitetnih mladih igrača koji će biti osvježenje. Što se tiče očekivanja i ambicija, sigunro da ćemo i ove sezone biti pri vrhu tablice. Osim nas, ima tu još dosta ozbiljnih klubova, a posebno bih izdvojio Novi Travnik i FK Vitez, ekipe iz našeg kantona", izjavio je kapetan.

"Žao mi je Iskre, koja je veliki klub. Nadam se i vjerujem da će se već ovaj vikend pojaviti na zelenom terenu i nastaviti natjecanje, te da neće biti izbačeni iz lige", zaključuje Bošnjak.

 

 

 Susret Rudara i Kiseljaka igra se u nedjelju u 17 sati.

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.