Kiseljački juniori sjajno su otvorili ligaško natjecanje. Nakon pobjede u 1.kolu protiv Tošk-a, danas je na Kamberovića polju pala i momčad Ofk Zsk 2013 Zenica, koja je novak u ligi.

Mladi Kiseljačani su slavili 0-2. Toni Škoro doveo je Kiseljak u vodstvo u 29. minuti, a konačnih 0-2 postavio je Antonio Mišković u 52.

Kadeti su i u drugom kolu remizirali. Naši dečki su u Zenici poveli u 11.minuti pogotkom Petra Borovića. Isti igrač imao je priliku dokrajčiti domaćina u 85.minuti, ali nije uspio realizirati kazneni udarac.Kazan je uslijedila u 89.minuti. Rezervist Ismić domaćoj ekipi donosi poravnanje i vrijedan bod.