Nogometaši Dinama uspješno su savladali prepreku u 2.pretkolu Lige prvaka. Očekivano. Modri su s ukupnih 5-0 isprašili gruzijski Saburtalo.

Nakon pobjede 0-2 u Gruziji, Dinamo je i u Zagrebu slavio bez primljenog pogotka. Briljirao je joker s klupe, modri dragulj Dani Olmo, kojemu se čini ne žuri nigdje iz Dinama. Ponuda ima, ali ima i vremena.

Prvo poluvrijeme je bilo dosta mlako, ali u drugom su izabranici Nenada Bjelice dodali gas i s visokih 3-0 ispratili Gruzijce.

U 77.minuti Petković je sjajno podvalio loptu za Oršića, koji se ubacuje iz drugog plana i zabija za 1-0 . Na 2-0 povisio je Petković, nakon odličnog proigravanja Olma. Petković je u sudačkoj nadoknadi uzvratio asist Olmu, koji prizemnom loptom matira gostujućeg vratara.

Protivnik Modrima u 3.pretkolu bit će mađarski prvak Ferencvaros, koji je izbacio Valletu.