Latvijac Martins Podzus i Rus Maxim Ratniuk pobjednici su teniskog turnira "Sarajevski kiseljak open" u konkurenciji parova. U finalnom susretu su nadigrali južnoameričku kombinaciju Joao Pedro Sorgi/Francisco Cerundolo.

Kod rezultata 2-2 u prvom setu Sorgi i Cerundolo oduzimaju servis protivniku.Pri rezultatu 4-5 imali su servis za dobivanje prvog seta, ali Podzus i Ratniuk osvajaju gem i vraćaju se u set. Na kraju je set otišao u tie-break, a latvijsko-ruska kombinacija ga je dobila 7-5.

Drugi set bio je jednosmjerna ulica. Umor je učinio svoje, Argentinac Cerundolo je igrao svoj četvrti meč danas i jednostavno je ponestajalo snage. Već u prvom gemu Podzus i Ratniuk uzimaju break, do kraja su dodali još jedan i lagano su priveli set kraju, a time i meč.

Nagrade pobjednicima i drugoplasiranima uručio je direktor turnira Robert Biletić, a finalisti su se lijepim riječima obratili publici, organizatoru i svima koji su bili dio 20.izdanja teniskog turnira na Gromiljaku.

Nakon dodjele nagrada, turnir je i službeno zatvoren.