Mininogometaši viteškog Ecosa osvojili su brončanu medalju na europskom prvenstvu tvrtki. Euro Business Cup održao se u Antaliji, a na njemu je korištena i VAR tehnologija.

Ecos je u polufinalu poražen od osvajača Volne sa 1-4, iako su imali vodstvo od 1-0. No , odigrali su sjajan turnir i ostvarili veliki uspjeh.Drugo mjesto osvojio je portugalski Florgrade.

Ecos je prošao izjednačenu grupu u kojoj su još bile ekipe Gemina,Agroind i IDF. U osmini finala izbacili su jaki turski ISTAC sa 4-2. U četvrtfinalu je pao i slovački Decathlon 2-1.

Za Ecos su nastupali : Bernad Filipović,Borislav Grbavac,Marko Vujica,Goran Lovrinović,Bojan Rajković,Ivan Radoš,Josip Ribić,Dragan Šapina,Dragan Jelović,Marko Babić,Ivo Martinović i Josip Babić. Trener-igrač bio je Bojan Rajković.