Danas su svoje posljednje prvenstvene ispite u ovoj sezoni imali kiseljački kadeti i juniori.

Kadeti su poraženi od Iskre iz Bugojna, koja je ranije osigurala titulu. Karadža je doveo goste u vodstvo u 21.minuti. U 58.minuti Lubar je zabio za 0-2. Kiseljak se vratio u 65.minuti autogolom. Do kraja su naši nogometaši pritisnuli protivnika ali nisu uspjeli iščupati bod.

Juniori su demonstrirali silu "peticom". Iskra je teško stradala, a naši nogometaši potvrdili su 3.mjesto na tablici.

Toni Škoro doveo je Kiseljak u vodstvo u 16.minuti. Do poluvremena je zabio i Meša, koji je u ovoj sezoni neumoljiv za protivnike. Lario Medić je u 52.minuti zabio za 3-0 i znalo se da gosti neće doći do bodova u Kiseljaku. Na 4-0 povisio je Fejzić u 82.minuti. U 85.minuti dosuđen je kazneni udarac za domaćina. Povjerenje za izvođenje dobio je vratar Amar Hodžić, koji je lagano realizirao penal i zabio za konačnih 5-0.